Eliška Wagnerová podpořila brněnskou sbírku pro „Nádraží v centru“

Brněnské hlavní nádraží je vůbec nejstarším nádražím na území ČR, jehož historie se začala psát v již v roce 1839. Mohlo by se zdát, že právě tak dlouho probíhají nekonečné diskuse o jeho poloze a dalším osudu. Vzhledem k blížícímu se referendu, které má připadnout na podzimní krajské volby, Eliška Wagnerová podpořila jeho umístění v centru pomocí zapojení se do crowdfundingové sbírky na webu hithit.cz.

Senátorka Eliška Wagnerová podpořila kampaň spolku Nádraží v centru, které v loňském roce dokázalo referendum vyvolat a které usiluje o jeho rekonstrukci v původním místě. Senátorka Wagnerová věnovala několik podepsaných knih Padni komu padni. Života případy Elišky Wagnerové, kterou si zájemci mohli pořídit internetovém startovači projektů HitHit a podpořit její koupí nadcházející kampaň za nádraží v centru.

Sbírka i díky propagaci videem Tondy Blaníka (seriál Kancelář Blaník) slavila úspěch a v předstihu se jí podařilo vybrat částku přesahující sto tisíc korun.

Z dalších osobností ji podpořili mimo jiné Arnošt Goldflam nebo Jaromír 99, autor komiksu o nádražákovi Aloisi Nebelovi.