Miliardy v kostce – Jak by Zelení naložili s prohospodařenými miliardami

Strana zelných Brno zve na premiérové uvedení světelné objektu, který v rámci předvolebního turné SZ putuje Českou republikou a představí hospodářství i politiku doslova v kostce.

„Zelená kostka“ má za cíl seznámit veřejnost i média pomocí velkoplošné prezentace s programovými prioritami a osobnostmi kandidátů a kandidátek Strany zelených. Světelná kostka reprezentuje mimo jiné objem 100 miliard Kč v pětitisícových bankovkách a názorně ukazuje, jak bídně s veřejnými financemi dosud nakládal stát a jak inteligentně dokáží zdroje investovat zelení.

Brněnské premiéry velkoplošné instalace se zúčastní kromě kandidátů a dalších zástupců Strany zelených také senátorka Eliška Wagnerová a další hosté. Strana zelených jako jediná parlamentní strana obstála v protikorupčním testu MFDnes a nabízí komplexní balík protikorupčních opatření, která mj. zprůhlední financování politických stran a omezí vliv lobbistů na fungování veřejné správy.

KDY: čtvrtek 3. října 2013 ve 12:30

KDE: Moravské náměstí před Moravskou galerií, Brno

KDO: Ondřej Liška, předseda Strany zelených, Jitka Seitlová, jednička kandidátky Strany zelených na jižní Moravě Eliška Wagnerová, senátorka a další